Formy płatności

Naszym celem jest, aby nasi Klienci mieli jak najbardziej komfortowy czas podczas robienia zakupów na lyn.pl. Z tego powodu oferujemy wiele wygodnych form płatności!

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

Przelew Online (Przelewy24)

Aby skorzystać z przelewu online, wybierz na stronie płatności opcję „Przelew Online”. Zostaniesz przekierowany/przekierowana wtedy na stronę Przelewy24, na której pojawi się lista banków. Klikając na nazwę swojego banku, przejdziesz na jego stronę internetową. Następnie musisz się zalogować korzystając ze swoich identyfikatorów bankowych w godzinach funkcjonowania strony.

Jak to działa?
- Przy składaniu zamówienia wybierz sposób płatności przelewem online.
- Zostaniesz przekierowany/przekierowana na stronę Przelewy24 zawierającą listę banków.
- Wybierz swój bank.
- Zaloguj się i zatwierdź płatność.
- Po zatwierdzeniu płatności automatycznie powrócisz na stronę lyn.pl, aby potwierdzić sfinalizowanie zamówienia, po czym Twoje zamówienie zostanie przekazane do opracowania i przesyłki.

Płatności Shoper (bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. - www.bluemedia.pl)

Aktualne możliwe sposoby płatności dostępne są na stronie internetowej: https://bluemedia.pl/oferta/platnosci

Wybierając płatności Shoper, klient ma możliwość błyskawicznego przelewu z poniższych banków:

Płatność za pobraniem

Tradycyjny sposób płatności dla Klientów, którzy wolą zapłacić przy odbiorze przesyłki. Aby to zrobić, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”. Wówczas otrzymasz możliwość uiszczenia opłaty za Twoje zamówienie bezpośrednio u kuriera, który dostarczy przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium